Ženy

Originální svatební šaty pro váš svatební den

Vybíráte zrovna svatební šaty? Byla jste se podívat v nejbližším městě, co nabízí zdejší svatební salón? Některé šaty se vám líbily méně, některé více, ale vlastně vás žádné nijak zvlášť nenadchly? 

Svatební šaty by ale podle našeho názoru měly být skutečným skvostem. Svatební šaty si nevěsta přece neobléká každý den. Dokonce je pravděpodobně neoblékne vícekrát než jednou či dvakrát za celý svůj život. Měly by být proto skutečně výjimečné. Plesovým šatům přece také věnujete dostatečný výběr a to si je můžete oblékat hned několikrát ročně.

Svatební šaty by měly nevěstu skutečně zdobit. Měly by podtrhovat její osobnost a ukázat její styl a vkus. Překvapte všechny hosty a pořiďte si originální šaty, které každého zaujmou. Můžete si dovolit klidně i extravagantní módní kousek, který byste si jinak na ulici nevzali. Koukáte na módní přehlídky a obdivujete originální extravagantní oblečení? Krásné, ale nevhodné na běžné denní nošení? Dopřejte si takové oblečení na svou svatbu!

Je dobré podívat se do módních časopisů, jaké jsou nyní svatební trendy. Samozřejmě, že se trendům nemusíte přizpůsobovat, ale je dobré o nich vědět. Můžete se z nových trendů inspirovat, poučit a zjistit, jakou chcete či nechcete svou svatbu mít. V poslední době je trendem fialová a mnoho jejích odstínů. Své svatební šaty nemusíte mít hned fialové. Mohou mít třeba jen fialové zdobení nebo květinu do fialova. Pokud ale fialovou nemáte ráda, nenuťte se do ní.

I svatební dort je potřeba ladit do barev, které se vyskytují na vaší svatbě. Můžete si samozřejmě pohrávat s různými odstíny, ale vše by mělo ladit a být do stylu, v jakém jsou právě nevěstiny šaty.

Na své svatbě používejte jen barvy, které máte sama ráda. Obklopte se ve svůj den jen barvami a věcmi, které se vám líbí.  V šatech se musíte cítit skvěle. Jen když se budete skvěle cítit, budete i skvěle vypadat.

Podobné příspěvky