Ženy

Užijte si sex ještě více, než doposud

Sexuálně aktivní život vede každý jeden z nás. Ovšem jeho průběh a širokou škálu možností si už mnoho lidí vede po svým. Pokud také patříte mezi muže, kteří mají stereotyp ve vašem intimním životě musíte s tím něco dělat. Zaručeně si to vyžaduje postarat se o to, abyste se v posteli nenudili, ale naopak – pořádně odvázali a dopřáli si slast.
nahoře bez

Objevte nové polohy, které jste ještě nezkoušeli

S dlouholetou partnerkou máte nejen mnoho společných zážitků, myšlenek, ale i podob vašeho sexuálního života. Praktikujete stálé ty samé pohyby a už jich máte v hlavě doslova naučené? Promluvte si o nějakých, které ještě nemáte prozkoumané a naprosto vás fascinují.
éterický olej

Hračky pro dospělé mít doma jednoduše musíte!

Určitě znáte sortiment hraček pro poskytnutí ještě lepších a intenzivnějších sexuálních praktik, které s nimi můžete prožít. Proto by vaše procházka kolem Sex shopu neměla být spíše lhostejná, ale účelová. Nemějte pocit, že je nepotřebujete, protože dokud jich nezkusíte využít v posteli, nevíte o co přicházíte.

Poppers pro správnou atmosféru

Možnost jakou nabízí afrodiziakum je pro intimní chvíle přímo nepostradatelná! Olej určený k inhalaci, jakým je poppers vám navodí pro vaše intimní chvíle tu správnou náladu a uvolňující pohodu, která je při sexuálním styku nevyhnutná. Poznejte zkušenost vdechování tohoto silného a božského úkazu v malé lahvičce.
vibrátor a kondomy

Mluvte o svých touhách a představách!

Prožít dokonalý sexuální zážitek je možné jedině pod podmínkou, že přesně dostanete to, co chcete.Pokud se realita podstatně liší od vašich představ, měli byste zpozornět a s vaší partnerkou rozebrat fakt, že vám to jednoduše nestačí. Sex patří do našeho života k těm nejsladším a nejvíce vzrušujícím pocitům, jaké můžeme zažít, proto neztrácejte čas marněním nad nepovedeným průběhem jeho existence. Když něco chcete – musíte si o to říct, jinak je dost možné, že to nikdy nedostanete.

Podobné příspěvky