Rubriky
Auto moto

Skvělé a důležité auto

Vždycky jsem si jednoho dne přála, že budu mít vlastní auto. Jenže bohužel se mi to nestalo. Onemocněla jsem a měla jsem něco s nohou. Takže to znamenalo, že nemůžu řídit auto. Jenomže já jsem se nikdy nevzdala a byla jsem taková, že vždycky jsem si všechno vybojovala, cokoliv to stalo. A tak jsem podstoupila různé cvičení a různé rehabilitace, abych jednoho dne mohla mít své vysněné auto. A říkám vám, že i když jsem ještě nebyla řidič a neměla jsem žádné své auto, taky tak si nedokážu představit, že bych byla celý život bez auta. Auto je velmi důležité, protože s ním můžete jet kamkoliv. Máte rádi výlety nebo něco podobného? Tak na to je právě vhodné auto a bez auta jste nahraní. Například mám kamarádku, která nemá auto a bydlí na vesnici, a tak to znamená, že si na nákupy musí jezdit sama.

Komponenty na auto jsou drahé.

A to buď autobusem nebo na kole. Jenže si nyní představte, že moje kamarádka potřebuje nějaké těžké věci, které se jí na kolo nevejdou. Tak jak to má vzít? To je právě ono. Auto se vyplatí. A kdo říká, že se nevyplatí, tak to tedy pěkně kecá. Vždyť auto je tak praktická věc, že s ním můžete jezdit i do práce, kterou máte opravdu hodně daleko od svého domova Takže auto je takové, že vám zjednoduší velmi život.

Bez auta nemohu být.

A aby toho ještě nebylo málo, tak auto je skvělé v tom že když se vám něco stane, tak v něm můžete přespat. Auto je zkrátka něco takového, bez kterého se už nikdo neobejde a například ani já ne. A víte proč? Protože se mi splnil sen, vyléčila jsem se a mám své vysněné auto, se kterým mohu jezdit tam kam chci. Nicméně ale taky je nutné zmínit, že provoz auta je velmi drahý a možná se to ani tak brzy nezlepší, takže když to tak vezmu, tak bohužel mohu říct, že auto je už asi jenom pro bohaté lidí. Já sice moc peněz nemá, ale i tak mám to auto, protože bez něj nemohu fungovat. Nicméně, ale se snažím, abych vydělala co nejvíce peněz.

Rubriky
Auto moto

Pneuservis, který vám pomůže

Hledáte kvalitní pneuservis, kde by se o vaše auto řádně postarali? Potřebujete odborníky, aby bylo vše dobře provedené a nestala se kvůli špatnému přezutí kol nějaké nehoda. Už jste se setkali s automechaniky, kteří vám špatně dotáhli šrouby na kole, a málem jste se k vůli tomu vybourali. Potřebujete řádný servis, kde se o vaše kola dobře postarají. Řádná geometrie kol, aby nedocházelo ke špatné sjízdnosti. Následné vyvážení a obutí. Vše je důležité a při špatné práci dojde k následkům. Mi vám rádi představíme pneuservis, který má jedinečné vybavení, které mu při jeho práci pomáhá. Pneuservis Děčín je vybaven přístroji německé značky Twin Busch GmbH. Která se zaměřuje na výměnu pneumatik a zvedání auta. Pneuservis je plně vybaven automatizovanou technikou na vyvažování a zouvání kol.

výměna kol

Rádi vám poradíme při koupi nových pneumatik nebo vám pneumatiky sami prodáme. Pneumatiky nabízíme od těchto výrobců GOODYEAR, PIRELLI, DUNLOP, HANKOOK, NOKIAN, FULDA, BARUM, SAVA, KINGSTAR. Zajistíme vám takovou cenu, která disponuje na internetu. Nemáme nutnost vám dávat cenu dražší.

Náš servis je vybaven na přezouvání různých pneumatik a disků jako jsou runfletové pneumatiky, offroadové pneumatiky a disky, dodávkové pneumatiky a disky a přezouvání pneumatiky na ALU discích i na kolech velikosti osmnáct.
Náš servis nabízí tyto služby.

pneuservis

  • Opravy defektů a proražených kol. Nehoda se může stát každému a můžete najet špatně na obrubník nebo projet dírou v silnici a je to hned.
  • Přezouvání pneumatik.
  • Staré pneumatiky za vás rádi zlikvidujeme, podle právních předpisů a norem. Nikomu tak neuškodí. Lepší varianta než je pak vidět hozené v příkopě.
  • Prodej pneumatik a disků. Zároveň vám nabízíme veškeré příslušenství týkající se pneumatik, disků a kol.
  • Zároveň vám nabízíme uskladnění vašich kol, které zrovna nepotřebujete. Když přezujete ze zimních na letní a zimní potřebujete někam uklidit, rádi vám s tím pomůžeme. Zajistíme kvalitní uskladnění, kde se s vašimi koly nic nestane.
  • Dále zajistíme 3D geometrii.