Auto moto

Pneuservis, který vám pomůže

Hledáte kvalitní pneuservis, kde by se o vaše auto řádně postarali? Potřebujete odborníky, aby bylo vše dobře provedené a nestala se kvůli špatnému přezutí kol nějaké nehoda. Už jste se setkali s automechaniky, kteří vám špatně dotáhli šrouby na kole, a málem jste se k vůli tomu vybourali. Potřebujete řádný servis, kde se o vaše kola dobře postarají. Řádná geometrie kol, aby nedocházelo ke špatné sjízdnosti. Následné vyvážení a obutí. Vše je důležité a při špatné práci dojde k následkům. Mi vám rádi představíme pneuservis, který má jedinečné vybavení, které mu při jeho práci pomáhá. Pneuservis Děčín je vybaven přístroji německé značky Twin Busch GmbH. Která se zaměřuje na výměnu pneumatik a zvedání auta. Pneuservis je plně vybaven automatizovanou technikou na vyvažování a zouvání kol.

výměna kol

Rádi vám poradíme při koupi nových pneumatik nebo vám pneumatiky sami prodáme. Pneumatiky nabízíme od těchto výrobců GOODYEAR, PIRELLI, DUNLOP, HANKOOK, NOKIAN, FULDA, BARUM, SAVA, KINGSTAR. Zajistíme vám takovou cenu, která disponuje na internetu. Nemáme nutnost vám dávat cenu dražší.

Náš servis je vybaven na přezouvání různých pneumatik a disků jako jsou runfletové pneumatiky, offroadové pneumatiky a disky, dodávkové pneumatiky a disky a přezouvání pneumatiky na ALU discích i na kolech velikosti osmnáct.
Náš servis nabízí tyto služby.

pneuservis

  • Opravy defektů a proražených kol. Nehoda se může stát každému a můžete najet špatně na obrubník nebo projet dírou v silnici a je to hned.
  • Přezouvání pneumatik.
  • Staré pneumatiky za vás rádi zlikvidujeme, podle právních předpisů a norem. Nikomu tak neuškodí. Lepší varianta než je pak vidět hozené v příkopě.
  • Prodej pneumatik a disků. Zároveň vám nabízíme veškeré příslušenství týkající se pneumatik, disků a kol.
  • Zároveň vám nabízíme uskladnění vašich kol, které zrovna nepotřebujete. Když přezujete ze zimních na letní a zimní potřebujete někam uklidit, rádi vám s tím pomůžeme. Zajistíme kvalitní uskladnění, kde se s vašimi koly nic nestane.
  • Dále zajistíme 3D geometrii.

Podobné příspěvky