Auto moto

Skvělé a důležité auto

Vždycky jsem si jednoho dne přála, že budu mít vlastní auto. Jenže bohužel se mi to nestalo. Onemocněla jsem a měla jsem něco s nohou. Takže to znamenalo, že nemůžu řídit auto. Jenomže já jsem se nikdy nevzdala a byla jsem taková, že vždycky jsem si všechno vybojovala, cokoliv to stalo. A tak jsem podstoupila různé cvičení a různé rehabilitace, abych jednoho dne mohla mít své vysněné auto. A říkám vám, že i když jsem ještě nebyla řidič a neměla jsem žádné své auto, taky tak si nedokážu představit, že bych byla celý život bez auta. Auto je velmi důležité, protože s ním můžete jet kamkoliv. Máte rádi výlety nebo něco podobného? Tak na to je právě vhodné auto a bez auta jste nahraní. Například mám kamarádku, která nemá auto a bydlí na vesnici, a tak to znamená, že si na nákupy musí jezdit sama.

Komponenty na auto jsou drahé.

A to buď autobusem nebo na kole. Jenže si nyní představte, že moje kamarádka potřebuje nějaké těžké věci, které se jí na kolo nevejdou. Tak jak to má vzít? To je právě ono. Auto se vyplatí. A kdo říká, že se nevyplatí, tak to tedy pěkně kecá. Vždyť auto je tak praktická věc, že s ním můžete jezdit i do práce, kterou máte opravdu hodně daleko od svého domova Takže auto je takové, že vám zjednoduší velmi život.

Bez auta nemohu být.

A aby toho ještě nebylo málo, tak auto je skvělé v tom že když se vám něco stane, tak v něm můžete přespat. Auto je zkrátka něco takového, bez kterého se už nikdo neobejde a například ani já ne. A víte proč? Protože se mi splnil sen, vyléčila jsem se a mám své vysněné auto, se kterým mohu jezdit tam kam chci. Nicméně ale taky je nutné zmínit, že provoz auta je velmi drahý a možná se to ani tak brzy nezlepší, takže když to tak vezmu, tak bohužel mohu říct, že auto je už asi jenom pro bohaté lidí. Já sice moc peněz nemá, ale i tak mám to auto, protože bez něj nemohu fungovat. Nicméně, ale se snažím, abych vydělala co nejvíce peněz.

Podobné příspěvky