Giorgetti Palace, Itálie, Emilia Romagna, 26.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 132721375

Giorgetti Palace

Itálie » Emilia Romagna

, Hotel starstarstarGiorgetti Palace

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 800 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Giorgetti Palace - Bellaria
Popis
Hotel Giorgetti Palace se nachází cca 10 m od pláže, v městečku Bellaria Igea Marina.
Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, výtah, parkování za poplatek, wi-fi zdarma
Ubytování: pokoje s vlastním soc. zařízením, féne, TV SAT, telefon, wi-fi, balkon
Vzdálenosti: cca 10 m od pláže
Strava
snídaně formou bufetu
Zájezd zahrnuje
ubytování na 7 nocí se snídaní
Zájezd nezahrnuje
nápoje k obědu/večeři, doprava, pobytová taxa (povinná platba na místě), služby delegáta, parkovací místo – 7 €/den (dle volných míst), klimatizace – 7 €/pokoj/den, zvířata menší velikosti – na vyžádání, 15 €/týden
Slevy
Slevy na 3. a 4. lůžku:, děti do 3 let zdarma – na 3. lůžku (na místě platí stravu), na 4. lůžku – 50%, od 3 do 8 let – 50%, od 8 do 12 let – 20%, od 12 let – 10%, Sleva za včasnou rezervaci: při objednávce potvrzené do 30/04/2018 platí sleva 5%.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CONSULTOUR s.r.o., IČ 25959832.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK