Nákupy

Pohodlně a elegantně

Mnoho žen chodí rádo v sukních a nechtějí se toho vzdát ani v chladných zimních měsících. Naše babičky se oblékaly pod sukně kamaše, ale byly to většinou pletené a docela neforemní kusy oblečení, které byly funkční ale ne zrovna estetické. Pak tady byla možnost punčocháčů, takových, jako oblékáme našim dětem, ale po pravdě, která žena od věku 10-ti let by v nich chtěla chodit, když je máme spojené právě s dětským věkem. A silonové punčochové kalhoty sice vypadají elegantně, ale moc nezahřejí. Proto se vítanou součástí šatníku žen v zimě staly legíny.

legíny

Legíny jsou z přilnavých materiálů, mnohdy mají zpevňující efekt, a tak jsou velice praktickým pomocníkem, pokud chcete mírně dotvarovat postavu pod sukni. V zimě můžete využít zateplené legíny na zimu, které jsou z hřejivých materiálů a nahradí vám kalhoty. V létě můžete nosit krátké legíny, které jako přídavných efekt zabrání tření vašich stehem při chůzi a zabrání tak vzniku nepříjemných odřenina a zčervenání kůže.

legíny

Legíny pod sukní jsou vhodné pro všechny typy postav a těm, co bojují s nějakým tím kilem navíc mohou vizuálně pomoci k ze štíhlení nohou. Máte-li trošičku nadváhu a nemáte-li odvahu chodit v krátkých až mini sukních, krátké legíny, které budou mírně nad kolena nebo i těsně pod, vám umožní si tyto sukně obléknout. Skryjí pomerančovou kůži nebo strije na stehnech, a přitom si s klidem můžete oblíknout sukni, která končí těsně pod zadečkem.

Legíny jsou velmi praktický kus oblečení jak v zimě, tak v létě. Není důvod se jich vzdávat kvůli jakémukoliv typu vaší postavy. Navíc legíny mohou být i ozdobné krajkou nebo v pestrých barvách a vy tím získáte velmi originální kus do svého šatníku. Nebojte se legín, dodají vám mladistvý vzhled a jsou velmi pohodlné jak v létě, tak v zimě, jak do práce, tak na sport. Každá žena by ve svém šatníku měla mít legíny.

Podobné příspěvky