Lifestyle

Zastavení v koupelně

Doba je uspěchaná. To není žádná novinka. Neuvěřitelné množství informací se na nás valí ze všech světových stran. Hodně lidí po nás chce hodně věcí, nejlépe rychle a precizně. Syndrom superženy je všeobecně známý. Být nejlepší mámou, milenkou a hospodyní a při tom úspěšně zvládat karierů je reality všedních dnů mnoha žen. A mnoho těchto žen nechce slyšet, že mají zvolnit a naučit se říkat umět říkat ne. Možná to prostě nejde anebo prostě nechtějí. Potřebují jen ocenit, podpořit a třeba jen pár tipů, jak to zvládnout. Co poradit. Když tedy nechtějí zvonit, musí naopak přidat! Ale přidat v péči o sebe. Protože to je stavební kámen úspěchu v mnoha oblastech najednou. Pečovat o sebe, svoji duši, svoje tělo! To je známa pravda, že aby člověk mohl úspěšně obhospodařovat zahrádky druhých, musí mít v první řadě opečovanou tu zahrádku vlastní.

olejíček

Samozřejmě, že každý by si rád zašel do lázní, do wellness a na masáže nebo jógu. Ale kolikrát není tolik času nebo dostatek finančních prostředků. Není však třeba zoufat ale vycházet z dostupných možností. Co takhle vlastní SPA v koupelně. Stojí to za to. Můžete tím získat spoustu energie navíc. Připravte si následující pomůcky. Vonnou svíčku nebo lampu s éterickým olejem, několik čajových svíček, voňavou koupelovou sůl, přístroj, na kterém si můžete pustit nějakou hezkou hudbu nebo poslechnout uvolňovací relaxační meditaci a zhruba dvacet minut času. Do vany množství vody, které vám vyhovuje, o teplotě, kterou máte rádi, svíčky rozestavit tak, abyste je nespláchly a vytvořily vám příjemné slabé osvětlení. Zapnout přístroj (tablet, mobil, to, co je k dispozici) a nechte se unést příjemnou atmosférou domácích lázní.

wellness

Vlastní lázně v koupelně

Záměrně zde jako součást procedury není uveden alkohol, protože tady jde v první řadě o zvyšování energie a vlastního výkonu. Alkohol však tělo musí složitě odbourávat, často právě během spánku, tím člověk přichází o spoustu energie a je ještě více unavený. Svíčky navodí příjemnou atmosféru.

Podobné příspěvky