Hobby

Využijte sychravého počasí a schovejte se do tajemného sklepa

Když je venku nevlídno a pošmourno jako nyní, tak člověk přirozeně hledá zábavu a rozptýlení spíše někde ve vnitřních prostorách domů než venku. Jenže takové spektrum zážitků bývá poměrně omezené, a každý, kdo rád zkouší nové věci si v tu dobu možná zoufá a už se nemůže dočkat jara a lepšího počasí. Nicméně, než k nám opět vtrhne čerstvý jarní vzduch, ještě stihnete vyzkoušet zbrusu novou zábavu, která k nám doputovala až z daleké Asie a jako lavina se valí i většími českými městy. Ano, jde o tak zvanou únikovou hru a ve svém okolí ji můžete najít pod heslem escape games Pardubice.

dřevěný hlavolam

A pokud váháte nad tím, co by to konkrétně mělo být a zda to vůbec stojí za vaši pozornost, tak si můžete být stoprocentně jistí tím, že vás tento typ hry rozhodně nezklame, a tudíž stojí za vyzkoušení. A skvělé je i to, že si ji člověk může užít spolu se svými přáteli či s rodinou, neboť do hry lze zapojit dva až pět hráčů do týmu, což je dostatečný počet k tomu, abyste měli o pořádnou porci zábavy postaráno. Nicméně nyní se vraťme k tomu, o co konkrétně vlastně jde. Únikové hry se inspirovaly svými vzory v podobě počítačových her. Jsou to pověstné „hledačky“, kde hráči pátrají po nějakém zašifrovaném kódu, luští logické hádanky, objevují tajná hesla a symboly a potřebují se dostat pryč – uniknout z nějakého prostoru.

odejít ze tmy

Zkrátka jde o akci, při které budete potřebovat nejen jistou dávku logického myšlení, ale také důvtipu a schopnosti se rychle rozhodovat. A je jen málo lidí, kteří by toto všechno dokázali zajistit jen sami se sebou, takže čím více vás bude, tím lépe si se všemi záhadami a hlavolamy poradíte, ale také se o to více budete bavit. A nezapomínejme také na to, že se přitom možná budete i bát. Každopádně vás čeká koktejl jedinečné zábavy, kterou když jednou prožijete, tak se nebudete moci dočkat toho, až se pustíte do další.

Podobné příspěvky