Nezařazené

Váha, která si poradí s každou hmotností

Pokud jste firma, která nutně potřebuje zvážit své nabízené a vyrobené produkty, tak se rozhodně neobejde bez průmyslové váhy. Ty jsou speciálně vyrobeny na vážení těžkých břemen, materiálů, které se přepravují, a současně je třeba znát, kolik váží, protože i jejich případná přeprava má dovoleny jisté míry a hodnoty, které se nesmějí překročit. Může se to dokonce týkat i balíků v expedici, které jsou příliš těžké. Váhy, které se hodí do každého prostředí průmyslové výroby a rovněž i skladových prostorů, tak vynikají skvělou přesností a také snadným ovládáním.

kd-united

Kde se můžete setkat s průmyslovou váhou?

  • ­ve výdeji zboží nebo i příjmu
  • ve skladech
  • při vážení poštovních balíků
  • zkrátka se používají v každém průmyslovém odvětví

Vážit se dá cokoliv

Pokud se podíváme tak trochu na silniční provoz, tak mnohdy můžeme vidět, jak jsou vozidla přepravující náklad přetížená a poté není divu, že existuje tolik dopravních nehod. Odhalit správnou hmotnost a skutečnou realitu pomohou pouze mostní váhy. Ty slouží k zjištění celkové hmotnosti vozidel za jejich klidu. Není třeba se obávat o jejich přesnost, jelikož jsou certifikované pro obchodní vážení. Jsou prakticky hodně využívané v zemědělství, potravinářství, ve všech možných zpracovatelských provozech, ale samozřejmě využití mají i jinde. Automobil najede na váhu a jeho vážení proběhne automaticky, další údaje zpracuje počítačová technologie.

MCWN_kufr

Pomocnice ve výškách

Častokrát je potřeba zvážit něco ve výšce, poté jsou ideální jeřábové váhy, které opětovně slouží k vážení materiálu, surovin nebo dalších předmětů. Skvělé jsou ve slévárnách či výrobnách s hutním materiálem. V základním vybavení se dodávají se závěsnými prvky, dálkovým ovladačem a přirozeně nabíječkou. Opětovně nechybí řádná certifikace. Pokud přece jenom jsou i jisté váze pochyb, je nejlepší se obrátit na odborníky a posoudit, jaký typ váhy bude tím nejlepším.

Podobné příspěvky