Domov

Nové, dostatečně prostorné bydlení v mobilním domu

Luxus, krása, moderní design, to vše se snoubí v mobilních domech. Nevěříte? V tom případě se na některé z nich podívejte. Zmínit můžeme například typ MD Relax BEST 2 lavarohouse.cz.

Pojďme se společně podívat na jeho velikost, vlastnosti a cenu.

Bydlení v mobilním domu už není jenom nějaké druhořadé bydlení, zrovna proto, že nemůžete najít nic jiného. Lidé si právě tento způsob bydlení vybírají. Zvolí si ho dobrovolně a jsou v takovém obydlí spokojení a šťastní. Samozřejmě, stejně jako každé jiné bydlení má i toto své klady i protiklady, ale každý si v tom vybere to „své“, takže je jenom na vás, jak se rozhodnete.

žena si čte

Úplně nový, krásný a luxusní dům. Tento objekt je celoroční. Vhodné pro každého, kdo chce rychle bydlet a to s nízkými náklady a za velice nízkou pořizovací cenu. Máte pozemek, ale víte, že by stavba zděné formy, dřevostavby nebo i jiného způsobu stála miliony až desítky milionů? Přitom nepotřebujete žádnou vilu, ale klidně by vám stačilo i něco menšího? V tom případě si tento objekt opravdu zamilujete. Není vůbec malý, tento má rozlohu 52,5 metrů čtverečních. To už je dostatek prostoru na bydlení pro jednoho, pro pár, manžele nebo i rodinu s dítětem či více dětmi.

Objekt můžete financovat i hypotečním úvěrem. Dá se na něj pořídit půjčka či jiný typ úvěru, takže ho můžete splácet po měsíčních splátkách tak dlouho, jak si to rozplánujete.

holčička, králíček

Nízkoenergetický domek se jistě velice rychle stane vaším novým domovem. Uvnitř najdete zesílené a vyztužené konstrukce. Líbivá je i sedlová střecha s přesahem. Izolace je tvořena 180 mm po obvodech stěn. Dále je izolovaná také podlaha a to hned 200mm a 300mm také strop. Vnější fasáda je dřevěná, jedná se o krásný dekor modřínu, velice sympatické a na pohled líbivé dřevo. Vnitřní obložení je řešeno pomocí PVC, lze si ale připlatit za opláštění v dekoru betonu. Těšit se můžete i na vylepšenou koupelnu. Pro kuchyň je zde přichystaná příprava, abyste si domácnost mohli doladit podle svého vlastního gusta k dokonalosti.

Podobné příspěvky