Nezařazené

Studenti a jejich levný internet

Internet potřebujeme všichni a využíváme ho každý den. Ať už pro získávání informací, nebo k běžnému surfování. Pro studenty existují tarify, které jsou výhodnější a levnější. Vždyť i studentům musí nějaké peníze vydržet na potřebné věci na kolej. Tipy, jak mohou na internetu ušetřit, se dozvíte zde.
 dívka s drinkem
T-mobile
Od T-mobile můžete pro mladé do 26 let najít dva tarify. Prvním z nich je tarif STUDENT, který nabízí 10 GB dat na měsíc, 100 SMS a 100 minut telefonování. Je určený především pro ty, kteří využívají internet neustále a nepotřebují tolik telefonovat a psát SMS. Dále nabízí tarif JUNIOR se 4 GB dat, ovšem neomezené SMS a 100 minut telefonování. Pokud vám toto bohatě stačí, můžete zvolit tento tarif. Pro oba je nutná smlouva na 2 roky. Přes léto si však můžete užívat neomezený internet zdarma.
 
Vodafone
K tomuto tarifu je nutný platný ISIC průkaz. Pokud je vám pod 15 let, vyřizuje za vás vše zákonný zástupce. Získáte za něj 12 GB internetu, neomezené volání a SMS za 500 kč. Avšak zde nepotřebujete uzavírat žádnou smlouvu, využíváte jej 12 měsíců, a poté se může automaticky opět aktivovat.
 
O2
Nesmíme zapomenout ani na třetího velikána v oblasti telefonních operátorů. Můžete si vybrat mezi tarifem s 5 GB a s 10 GB. V každém je zahrnuto 120 minut volání a neomezené SMS do sítí O2. Do jiných sítí vás bude stát SMS 1,50 kč. Výhody však nekončí, získáte slevy na telefony, a především 3 měsíce Spotify premium zadarmo. Je třeba se zavázat smlouvou na 2 roky. Kromě toho u obou tarifů získáte O2 Security na 2 měsíce zadarmo.
tablet na nákupy
 
Na dalších stránkách si jako student můžete vyžádat slevu na domácí internet. Je třeba však počítat se závazkem, který vás ve většině případu čeká. Ovšem pokud vám je méně než 27, neváhejte takových nabídek využít, abyste neplatili zbytečně velké částky za internet a nevýhodné tarify.

Podobné příspěvky