Internet

Jaké to je žít v hlavním městě?


Praha pro někoho na život může působit normálně, někomu se v Praze dokonce líbí, protože je to přeci jen hlavní město a je tam úplně jiný život než všude jinde. Je to jiný svět, ovšem nám se tam líbí možná jen proto, že se tam vydáme jednou za čas, a to ještě jen tak na dovolenou nebo za odpočinkem, ale nevíme přesně, jaké to je v Praze žít. Když tam jede člověk jako turista, není to nic špatného a celou Prahu vidí přes růžové brýle, protože Praha jako taková je moc krásná, je to město se starými budovami, má několik věží, je tam plno míst, které můžete navštívit, logicky proto je to také hlavní město České republiky, jinak by asi hlavním městem bylo nějaké jiné. Praha jako taková má navíc hodně možností, na druhou stranu tam je velmi těžké přijít s něčím novým, většinou už tam všechno je. Pokud ale na něco úplně nového přijdete, tak věřte, že to může být dost úspěšné a lidé tam opravdu budou chodit, nezapomeňte na turisty, kteří chtějí v Praze vyzkoušet naprosto všechno.

Praha

Právě proto je to ráj podnikatelů, na druhou stranu je zde hodně konkurence, protože se to v Praze podniky jen hemží. Najdete tam několik stovek kaváren, hospod, restaurací, barů a podobně, dokonce tam jsou všelijaké bláznivé věci, které můžete vyzkoušet, o kterých se vám ani nesnilo, i když jste z České republiky. Praha je totiž takové město, kde je potřeba mít tyto věci a snažit se o to, abychom zaujali všechny turisty z celého světa, kteří k nám zavítají. Je třeba, aby měli turisté pohled na Českou republiku obohacen o nekonečné možnosti, kam si přes den zajít nakoupit, kde se najíst, kde zažít nějakou zábavu a kde se jít večer opít. Ovšem je to tak růžové tam i bydlet?

Praha

Pokud máte trvalý pobyt v Praze Profisidla, tak jste jednak šťastlivci, že žijete v hlavním městě s tolika možnostmi, na druhou stranu jsou samozřejmě hezké lokality jen v centru a když jdete v Praze dál, tak je to tam úplně stejné a špinavé jako kdekoliv jinde. Navíc v Praze se to hemží i větší kriminalitou, takže si na sebe musíte dávat opravdu velký pozor. Jinak je v Praze asi krásně, ale je tam draze.

Podobné příspěvky