Nákupy

Schodiště a zábradlí od zkušených profesionálů

Jsme K.M.K. design a jsme firma, která již má dlouhých 19 let zkušeností s vytvářením nejrůznějších druhů schodišť, ale také zámečnických výrobků. Velice jednoduše řečeno, jakékoliv poschodí váš interiérový architekt navrhne, tak my budeme schopni to zrealizovat. Poskytujeme totiž možnost montáže schodů ze dřeva, kovů, skla, mramorů nebo kombinaci těchto materiálů.

Naši zákazníci po celé České republice, ale také v Německu a Rakouskou, si nás vybrali právě díky naše flexibilitě a individuálnímu přístupu. Ceny vždycky posuzujeme dle jednotlivých požadavků klientů.

Profesionální vyhotovení schodišť

Snažíme se také, abychom splnili všechna nejvyšší očekávání za tu nejkratší možnou dobu. Jakmile se domluvíme na finančních podrobnostech a podepíšeme smlouvu, tak od 2 do 6 týdnů budete se moci projít do dalších pater vašeho nového rodinného domova nebo firemní kanceláře. Na tom vůbec nezáleží. Pracovali jsme totiž v různých prostředích. V případě jakýchkoliv komplikací neváhejte nás komunikovat, protože na naši práci platí standardní záruční doba 36 měsíců.

Pokud máte zájem se podívat na zboží, které vám nabízíme, tak můžete za námi přijet do nově vystavěných prostor v Senohrabech, kde vám přesně ukážeme materiály, ze kterých vznikají naše schody, zábradlí, stříšky, dveře a zástěny.

Schody pro rodinné domy a kanceláře

Mezi oblíbené patří naše skleněné zábradlí a schody, a lze je rozdělit do dvou podtypů: celoskleněná, nebo s kombinací s jiným materiálem. Podle toho, jak si všechno představujete, tak vyhotovíme vám projekt a navrhneme vám cenu (ta se pohybuje od 6 000 Kč za běžný metr). Naučíme vás také, jak byste se měli o nový bytový nebo kancelářský přírůstek starat, aby s vámi vydržel co nejdéle.

Pokud máte zájem o dobře, rychle a profesionálně odvedenou práci za přístupnou cenu, tak nám napište e-mail, zavolejte nebo použijte nezávazný formulář na našich webových stránkách a my se už vám ozveme.

Podobné příspěvky