Peníze

Jak se vymanit z problémů?

Každému se někdy nedaří. A soukromí podnikatelé nejsou výjimkou. I ti zažívají chvíle, kdy má člověk hluboko do kapsy, i ti se někdy ocitnou ve zdánlivě neřešitelné situaci, kdy mají platit za to či ono, jenže tak nemohou z nejrůznějších důvodů učinit.

české koruny

A nejde vždy jenom o ty, kdo se dostali do problémů svou neopatrností nebo i vyslovenou hloupostí. Někdy se na situaci takového jedince podepíše klidně i hloupost či přímo zlovůle jiných, za něž musí nést důsledky i nevinní.
Ovšem co má takový podnikatel v nouzi dělat, že? Peníze si vesměs sám nenatiskne, a pokud snad ano, dostane se dříve či později do ještě daleko většího průšvihu.

A když tedy není kde brát, nezbývá, než si někde peníze půjčit. Což není zase až tak jednoduché, jak by si možná mohl neznalý člověk myslet. Protože banky chtějí jistotu, že dlužník půjčené peníze vrátí, a svou opatrností vlastně kdekoho odsoudí k nezdaru. Nebo k tomu, aby hledal jinde.

A jinde uspěje i ten, kdo v bance nemá naději. Protože i mnohým z těch, kdo jsou na dně, ještě svítá naděje jménem nebankovní hypotéka bez registru. Produkt, který dává naději na získání peněz právě i těm, kdo nemohou doložit vysoké příjmy, stálé zaměstnání či bezdlužnost, kteří nemají spoluručitele nebo nemohou poskytnout čistý výpis z registru dlužníků.

Kouzlo tohoto úvěru spočívá totiž v tom, že se lze za půjčené peníze v až stomilionové výši zaručit vlastní nemovitostí, respektive nemovitostí někoho jiného, kdo je ochoten se za dotyčného nebožáka zaručit. A to bohatě stačí na to, aby byla prakticky komukoliv vyplacena částka ve výši až sedmdesáti procent hodnoty oné zastavené nemovitosti.

chudoba

Stačí si tak jednoduše podat žádost, zastavit onu nemovitost a peníze jsou rychle k mání. A zatímco je jejich výplata rychlá, jejich vracení může být rozloženo klidně i až na čtyři desetiletí, což dává možnost snížit splátky na minimum.
A to nejsou ani zdaleka jediné přednosti takové nebankovní hypotéky bez registru. Jak se o tom můžete přesvědčit klidně i vy sami.

Podobné příspěvky