No name apartmány Fede Malinska, Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk, Malinska, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134819923

No name apartmány Fede Malinska

Chorvatsko » Kvarner » ostrov Krk » Malinska

,No name apartmány Fede Malinska

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 390 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kvarnerské ostrovy - Ostrov Krk - Malinska - Apartmány STANDARD MALINSKA
Popis
Apartmány v klidném letovisku, za výhodnou cenu.Rodinami i páry oblíbené privátní apartmány umožňují strávit příjemně a ekonomicky klidnou a komfortní dovolenou, na krásném místě. Vzdálenost apartmánů od pláže je 350 - 600 m. Na základě požadavku, nejméně 2 týdny před odjezdem, nabídneme, v rámci této cenové kategorie konkrétní apartmán se jménem, popisem a fotografiemi.Vzhledem k charakteru letoviska doporučujeme i rodinám s dětmi.Vybavení celku: vybavená kuchyně, terasa, balkón nebo lodžie, příslušenství se sprchovým koutem, možnost přistýlky, většinou TV/SAT, místo pro autoVzdálenosti: od pláže - - 600 od oblázkové či štěrkopískové pláže 350.00 m, od centra - - 1000 centrum, obchody, stánky 100.00 m
Ubytování
Vybavení pokojů: vybavená kuchyně a jídelní kout, lednice, terasa, balkón nebo lodžie, příslušenství se sprchovým koutem, možnost přistýlky, většinou TV/SAT, místo pro auto
MONO 2/3: studio s dvoulůžkem, obývací část s kuchyňským a jídelním koutem a přistýlkou v jednom prostoru
BILO 2/3/4: ložnice, rozkládací pohovka v obývacím pokoji
TRILO 4/5: 2 ložnice, rozkládací pohovka v obývacím pokoji
QUADRI 6/7: 3 ložnice, rozkládací pohovka v obývacím pokoji
Doprava
vlastní nebo za příplatek autobusem
Strava
vlastní vaření
Zájezd zahrnuje
týdenní pronájem apartmánu, ložní prádlo, spotřeby, závěrečný úklid, asistenční služby CK, místo pro auto
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění, dopravu, autobusová doprava - osoba / týden (2690.0 CZK), dítě do 2,9 let nez nároku na lůžko - dítě do 3 let - osoba / týden (790.0 CZK), ubytovací taxa - bez rozdílu věku - osoba / týden (2.8 EUR), pes, po potvrzení CK, platba v místě - pokoj / den (5.0 EUR), klimatizace, po potvrz.CK, platba v místě - osoba / den (5.0 EUR), dětská postýlka-po potvrzení v CK, platba na místě - osoba / den (5.0 EUR), odjezdová místa - skupina A - osoba (0 CZK), odjezdová místa - skupina B - osoba (99 CZK), odjezdová místa - skupina C - osoba (199 CZK), odjezdová místa - skupina D - osoba (299 CZK), cestovní pojištění UNIQA L5 - osoba / den (15 CZK), cestovní pojištění UNIQA K5 - osoba / den (25 CZK), cestovní pojištění UNIQA K5S - osoba / den (28 CZK)
Pořadatelem tohoto zájezdu je FEDE, s.r.o., IČ 64939308.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK