Fontane Bianche Beach Club, Itálie, Sicílie, 22.7.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 139311384

Fontane Bianche Beach Club

Itálie » Sicílie

Cassibile, Hotel starstarstarstarFontane Bianche Beach Club

Termín:

22.7.2018 - 29.7.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
31 290 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sicílie - VICTORIA RESORT
Popis
Hotel je vystavěn u nádherné pláže s průzračnou mořskou vodou a díky své poloze je ideální jako startovní bod pro výlety a kulturní zážitky. Nachází se přibližně 10km od Siracus a několik kilometrů od přírodní rezervace Vendicari. Soukromá pláž a pozvolný vstup do vody vybízí k pobytu i rodiny s dětmi.
Služby
Bazén pro dospělé, 1 bazén s hydromasáží, 1 bazén pro děti v prostoru miniclubu, velké prodium pro zábavné show, tenisové kurty, fotbalové hřiště s umělým trávníkem, lukostřelba, kuželky, stolní tenis, plážový volejbal, malá kuchyně, park s atrakcemi pro děti, krytá posilovna, bar u bazénu, diskotéka, místnost s počítači a možností wi-fi, obchod s novinami a tabákem, TV místnost, kongresové centrum, nehlídané parkování uvnitř resortu, Beauty centrum.

Vzdálenost
od moře: 200m
Ubytování
Hotel nabízí 2 typy pokojů.
Pokoje Classic – celkem 181 pokojů s klimatizací, minibarem, TV/SAT, trezorem, kouplenou, fénem, některé s výhledem na moře (za příplatek). K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přidat postýlku, dále prostornější dvoulůžkové pokoje s možností přidat 3. lůžko nebo palandu (pro děti do 12ti let). Na vyžádání také propojené pokoje nebo pokoje pro osoby s hendikepem.
Pokoje Garden – celkem 50 pokojů umístěných v zahradě přibližně 10m od hlavní budovy oddělené pouze úzkou cestou. K dispozici pokoje pro 2/3/4 osoby s dvoulůžkovou postelí a palandou, všechny v přízemí s malou teráskou, klimatizací, TV, telefonem, koupelnou, fénem. Klienti ubytovaní v těchto pokojích mohou využívat všechny služby hotelu.
Strava
Formou all inclusive v centrální restauraci. Pro nápoje jako víno, voda, džus a pivo využívají hosté nápojových automatů. Jsou ovšem také otevřeny bary u bazénu a v hale hotelu (7:30 do 24:00), kde je možno dostat kávu, nealkoholické nápoje, džusy, ledový čaj, točené pivo, výběr koktejlů, regionální likéry. Snack a aparitiv je podáván v průběhu dne v pevných časech v baru u bazénu. Pro klienty půlnoční kulinářské překvapení a show.
Zájezd zahrnuje
Cena je za osobu a týden s ALL INCLUSIVE a dále zahrnuje leteckou dopravu včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (ve výši 1.600,-/osoba) a 1 zavazadla, základní cenu transferu kalkulovaného pro 2 osoby (přesná kalkulace transferu v CK)., Cena na 3. a 4. lůžku platí pro dospělé osoby a děti nad 16 let., Cena pro dítě na 3. a 4. lůžku platí pro děti do 16 let věku v doprovodu 2 dospělých osob.
Zájezd nezahrnuje
jednolůžkový pokoj na vyžádání, dětská postýlka: €5/den (na vyžádání - na místě), plážový ručník 5€/výměna, denní výměna ložního prádla 10€/pokoj/den, Klubová karta - v ceně.
Pořadatelem tohoto zájezdu je PETRA TOUR s.r.o., IČ 28130286.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK